View the embedded image gallery online at:
http://rewo.pl/ford-kuga-nowy#sigProId3dcf1cebd9

Doskonała stylistyka, elegancja, wyśmienita dynamika i inteligentne technologie rozbudzą zmysły każdego kierowcy. Nowy Ford Kuga jest ekscytujący z każdej strony.

Nowy Ford Kuga oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań oraz systemów wspomagających kierowcę, dbających o bezpieczeństwo pojazdu i pasażerów, będących tym samym przykładem wykorzystania nowoczesnej technologii w samochodach typu SUV. Inteligentny napęd na wszystkie koła, który błyskawicznie dostosowuje się do podłoża i warunków drogowych, system Active City Stop zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach, najbardziej zaawansowana technologia obsługi głosowej Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy (Emergency Assistance) czy drzwi bagażnika zamykane i otwierane elektrycznie i bezdotykowo - wystarczy wsunąć stopę pod zderzak, aby otworzyć lub zamknąć bagażnik – to tylko niektóre z pomysłowych rozwiązań, w jakie wyposażony jest nowy Ford Kuga.

Ford Kuga został zaprojektowany do jazdy nawet w najbardziej nieprzyjaznym terenie i w najtrudniejszych warunkach. Aby móc wspomagać kierowcę zawsze, gdy tylko tego potrzebuje wyposażono go w szereg innowacyjnych rozwiązań w tym systemów zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa. Są to np. elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy, inteligentny system bezpieczeństwa czy inteligentny system napędu na cztery koła.

Cennik Ford Kuga »