Transit oferta specjalna

Transit Courier
Już od 375 PLN netto miesięcznie
Choć jest to najmniejszy samochód w tej rodzinie, Ford Transit Courier zapewnia wiodącą w swojej klasie przestrzeń ładunkową – 2,3 m3. Dodatkowo wyposażony jest w składaną przegrodę oraz składane siedzenie pasażera, co pozwala na przewóz ładunku o długość nawet 2,59 m. Ford Transit Courier zapewnia bardzo korzystny poziom zużycia paliwa oraz niskie koszty eksploatacji. Model ten wyglądem przypomina auto osobowe, a mimo to oferuje duże możliwości przewozu ładunków. A dla komfortu i bezpieczeństwa kierowcy oraz ładunku zastosowano szeroką gamę najnowocześniejszych technologii – od poduszek powietrznych po system ESC (elektroniczna kontrola stabilności).

Transit Connect
Już od 469 PLN netto miesięcznie
Zupełnie nowy model Transit Connect, posiada wszystkie rozwiązania dostępne dla rodziny samochodów dostawczych Transit. Oferuje elastyczną przestrzeń ładunkową, najkorzystniejszy w swojej klasie poziom zużycia paliwa oraz dostęp do najnowszych technologii, w tym Active City Stop. Funkcjonalny, podwójny przedni fotel pasażera umożliwia podróż nawet trzem osobom, podczas gdy wersje nadwozia Van z podwójną kabiną i Kombi pozwalają na przewóz pięciu osób. Dwie dostępne długości nadwozia oferują przestrzeń ładunkową na poziomie 3,0 m3 lub 3,7 m3 oraz ładowność na poziomie 1000 kg.

Transit Custom
Już od 630 PLN netto miesięcznie
Niezwykle praktyczny Ford Transit Custom to drugi pod względem wielkości samochód w rodzinie TRANSIT. Dostępny jest w wersji furgon o przestrzeni ładunkowej od 6,0 m3 do 6,8 m3. Jego dopuszczalna masa całkowita, w zależności od wersji, wynosi od 2500 kg do 3300 kg. Ford Transit Custom to nie tylko uniwersalność i skuteczność. To również wiele innowacji i praktycznych rozwiązań przestrzeni ładunkowej, takich jak przegroda pozwalająca na bezpieczny transport wewnątrz pojazdu rur o długości 3 m (nawet w najkrótszej wersji). Ford Transit Custom jest dostępny również w wersjach nadwozia Kombi i Van z podwójną kabiną. Model ten charakteryzuje się wyjątkowo korzystnym poziomem zużycia paliwa i wysokimi standardami bezpieczeństwa. Jako pierwszy pojazd tego typu otrzymał maksymalną ocenę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Ford Transit Custom staje się nowym wzorem na rynku pojazdów dostawczych. Dowodem na to jest wyróżnienie go prestiżową nagrodą International Van of the Year 2013.

Transit
Już od 699 PLN netto miesięcznie
Twardy i bezkompromisowy. Ten całkowicie odmieniony Ford Transit oferuje najkorzystniejsze w swojej klasie zużycie paliwa, niską emisję CO2 i niskie koszty eksploatacji. Został on wyposażony w wiele zaawansowanych technologii takich jak Ford SYNC z funkcją Wzywanie Pomocy (Emergency Assistance). Jest on również największym pojazdem w nowej serii, a jego warianty posiadają dopuszczalną masę całkowitą od 2900 kg do 4700 kg i oferują przestrzeń ładunkową od 9,6 m3 do nawet 15,1 m3. Ford Transit dostępny jest w wersji: Van, Podwozie z kabiną, Kombi, Van z podwójną kabiną i Minibus. W ofercie jest pięć różnych długości nadwozia oraz trzy rodzaje napędu: przedni, tylny i na cztery koła. Wszystko to sprawia, że Ford Transit świetnie sprawdzi się w niemal każdym zadaniu i spełni Twoje najbardziej wygórowane oczekiwania.

Nie wiesz, która opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza?


Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się z Nami! Pomożemy Ci wybrać rodzaj zabudowy, która będzie najbardziej funkcjonalna i przyniesie korzyści w Twojej Firmie.

Katarzyna Niemczyk
Specjalista ds. samochodów dostawczych
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. 76 727 76 72
tel. 606 889 805

Rafał Zych
Kierownik działu handlowego
Szef Sprzedaży Flotowej i CPD
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. 76 727 76 61
tel. 600 850 799